קורס תכנות אפליקציות Mobile Web

בטכנולוגיות JavaScript, HTML5, CSS3. לפרטים נוספים 054-2204344

היי ! זה ינון


אני מתכנת צד-לקוח מעל 10 שנים, אוהב ללמוד טכנולוגיות חדשות ולחלוק את הידע. כיום משקיע את רוב זמני בכתיבה והדרכה של קורסים, יחד עם ייעוץ לחברות מובילות בנושאים אותם אני מלמד.

רשימת החברות בהן לימדתי קורסים בשנים האחרונות כוללת את: Amdocs, Flash Networks, Harmonic, Intel, Interwise, Random Logic (888), Waves Audio ומכללת ג'ון ברייס.


השכלה

  1. תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה.
  2. תואר שני בפילוסופיה.

פרויקטים שכתבתי

tagme photoTagMe הינה אפליקציית אייפון לשיתוף תמונות בזמן אמת באירועים.
לאחר הצילום, ניתן לשתף את התמונה עם חברי הפייסבוק שלך וגם התמונה עולה לשרת. באמצעות TagMe כל אחד יכול לראות מה קורה באירוע, גם מבלי להיות שם.

כתבתי גם את האפליקציה (כולל צילום תמונות, התממשקות עם פייסבוק, זיהוי מיקום) וגם את קוד השרת עבורה כמתכנת יחיד.


iShow Photos AppiShow Photos הינה אפליקציית אייפון המאפשרת לכל אחד לצפות בתמונות של החברים מהפייסבוק בממשק נוח לשימוש.
האפליקציה מראה רק את התמונות האחרונות של חברי הפייסבוק שלך, וכך אתה יכול להשאר מעודכן גם מבלי לשמוע על כל הסטטוסים המשעממים.

כתבתי את האפליקציה כמתכנת יחיד. 


ספר המתכונים הגדולספר המתכונים הגדול של אתר הצמחונות הישראלי הינו אפליקציית אייפון הכוללת מאות מתכונים צמחוניים, תמונות, רשימת קניות ועוד. 
האפליקציה הגיעה ל-10 האפליקציות הפופולריות ביותר בחנות הישראלית. 

כתבתי את האפליקציה יחד עם מתכנת נוסף עבור אתר הצמחונות הישראלי.  


מיקוד בישראלמיקוד בישראל הינה אפליקציית אייפון לאיתור מיקוד עבור כתובות בארץ. 
מתאימה במיוחד למי שכל הזמן שוכח את המיקוד שלו... וגם מעוצבת ומהירה. 

כתבתי את האפליקציה כמתכנת יחיד.

מידע נוסף

באתר שלי ניתן למצוא מידע על קורסים נוספים אותם אני מלמד בחברות. 
פרופיל לינקד-אין כולל מידע לגבי נסיון תעסוקתי ופרויקטים. 
ואני גם כותב בלוג בנושא דיבור מול קהל


שאלות נפוצות

למה לקחת קורס אצלך ולא באחת המכללות הגדולות ?

 

כבר ארבע שנים שאני כותב אפליקציות לטלפונים, החל ממכשירי נוקיה דרך אייפון ואנדרואיד. בתקופה זו עבדתי על מגוון פרויקטים בטכנולוגיות שונות. כל החומרים בקורס מבוססים על דוגמאות ופרויקטים מהחיים האמיתיים. בתור מדריך לימדתי כבר עשרות קורסים במגוון נושאים, והקורסים שאני בונה סייעו למאות מתכנתים ללמוד תחומים חדשים.

כדי לאפשר לך להתרשם ולבחור באופן מושכל את הקורס שיהיה הכי טוב עבורך, בחרתי לפתוח את כל חומרי הלימוד של הקורס כאן באתר. בנוסף למצגות תוכל למצוא מדריכי וידאו לנושאים מרכזיים בקורס עוד לפני ההרשמה לקורס.


והדבר החשוב ביותר הוא היחס האישי. מרבית התלמידים שלימדתי נשארו איתי בקשר גם הרבה אחרי סיום הקורס. אם יהיו לך שאלות או התייעצויות לגבי נושאים שאני אוכל לסייע בהם, תוכל גם אתה לפנות אליי במייל אפילו לאחר סיום הקורס. מיילים מתלמידים הם אצלי בעדיפות גבוהה ביותר.

 

אני רגיל ללמוד טכנולוגיות חדשות לבד. מה הערך המוסף של השתתפות בקורס ?

 

קיימות מספר סיבות להעדיף קורס על פני לימוד עצמי:

1. זמן הלימוד בקורס קצר יותר, מאחר ואני כבר ביצעתי עבורך את עבודת המיון והכנתי לך רק את הדברים החשובים. כך לא תצטרך לבזבז זמן על נושאים שאינם רלוונטיים עבורך.
נושא שיקח לך שבועיים או שלושה ללמוד לבד, תוכל ללמוד בפחות משבוע של קורס ממוקד, הכולל תרגולים ודוגמאות המבוססים על מקרים אמיתיים.

2. איכות הלימוד בקורס מעמיקה יותר. כשאתה לומד לבד כדי לבצע משימה תכנותית אתה לא תמיד תעצור להבין לעומק את הבעייה האמיתית. רובנו מעדיפים לכתוב קוד שפשוט עובד ולהתקדם הלאה.


בקורס אתה תקבל את התמונה המלאה, תבין למה פתרון אחד עובד ואחר לא עובד, ותחסוך לעצמך זמן כשתגיע לפתור את הבעייה הבאה.


3. קשר עם מתכנתים נוספים. בקורס אתה פוגש מתכנתים נוספים מחברות אחרות, או פרילאנסרים אחרים, וכך יכול לייצר שיתופי פעולה עם אנשים העוסקים באותו התחום.

 

מה הדבר הראשון שעושים בתחילת הקורס ?

 

אחד הדברים הכי חשובים לי בקורס זה יצירת קשר, גם ביני לבין המשתתפים וגם בין המשתתפים ובין עצמם. לכן, בכל תחילת קורס אני מקפיד לבצע סבב היכרות קצר בו כל אחד מציג מי הוא ומספר קצת על העבודה שלו. הקשרים העסקיים ושיתופי הפעולה שנוצרים מאפשרים לכולנו ללמוד אחד מהשני.

 

כל הזכויות שמורות ינון פרק הדרכה ופיתוח תוכנה